Interesuje Was zarabianie na nieruchomościach, kupno lub sprzedaż lokalu, a może budowa domu jedno czy wielorodzinnego?  Zajmujemy się każdą z tych dziedzin.
Wiemy, że wszystko zaczyna się od zrozumienia indywidualnych, wyjątkowych potrzeb, dlatego uważnie słuchamy naszych Klientów. Efektem wielu rozmów i doświadczeń jest synergia kompetencji wokół nieruchomości zgrupowana w kilku rodzajach działalności.

Answer
Inwestycje

Pośredniczymy w zyskownym inwestowaniu na rynku nieruchomości zarówno osób prywatnych jak i firm. Już teraz w naszej ofercie znajdziecie apartamenty
w systemie condohotelowym z gwarantowaną stopą zwrotu, jak również mieszkaniao wysokim standardzie wykończenia, o rentowności z najmu nawet do 10% w skali roku.

Answer
dla deweloperów

Wspieramy deweloperów w prowadzeniu kompleksowo przedsięwzięć budowlanych. Koordynujemy pełny proces inwestycyjny od projektu do zakończenia budowy łącznie ze sprzedażą bądź wynajmem.

Answer
Nieruchomości

Zajmujemy się obrotem nieruchomościami z rynku pierwotnego i wtórnego. Oferujemy nieruchomości gruntowe, mieszkalne, komercyjne na reprezentacyjne siedziby firm i dobrze usytuowane lokale użytkowe.

Answer
Pod klucz

Budujemy, a także wykańczamy lub remontujemy domy i lokale w najwyższym standardzie, gwarantując najwyższą jakość produktów i usług materiałów. Dzięki naszym rozwiązaniom urządzanie nowych miejsc staje się prawdziwą przyjemnością. 

Trwałą wartość budować można tylko na solidnych fundamentach.

Dlatego stworzyłyśmy świetny zespół pracowników. Zawieramy umowy tylko ze sprawdzonymi partnerami. Współpracujemy z kreatywnymi projektantami, zatrudniamy rzetelnych fachowców, wybieramy dostawców zapewniających wysoką jakość materiałów budowlanych. Proponujemy korzystne i bezpieczne opcje finansowania inwestycji. 

Zapraszamy do współpracy. Sprawdźcie
nas w działaniu.