Dzięki posiadanemu doświadczeniu w prowadzeniu działalności deweloperskiej wiemy, że aby inwestycja przyciągała uwagę Klientów, musi być dobrze zaprojektowana, solidnie realizowana, a wcześniej skutecznie wypromowana.  Dla Klientów ważne jest, by transakcja kupna wymarzonego domu czy mieszkania prowadzona była sprawnie i profesjonalnie. Na dobry efekt składa się wiele istotnych czynników w poszczególnych etapach procesu inwestycyjnego – my możemy pomóc Wam go osiągnąć oferując: 


Sprzedaż Nieruchomości

Oferujemy kompleksową usługę sprzedaży wyodrębnionych części mieszkalnych oraz usługowych inwestycji deweloperskich wraz z akcjami reklamowymi i medialnymi – w ramach współpracy opartej na umowie otwartej lub na wyłącznej. W ramach usługi świadczymy również doradztwo i pośrednictwo kredytowe

Obsługę sprzedażową i marketingową inwestycji powierzamy dedykowanemu pracownikowi naszego biura nieruchomości – nasz zespół i szczegółową ofertę biura ANSWER NIERUCHOMOŚCI znajdą Państwo na stronie answer-nieruchomości.pl.

Zapraszamy do współpracy.

Wartości dodane dla Klienta gwarantowane w ramach umowy na wyłączność:

 1. wyjątkowość oferty sprzedażowej oferowanych nieruchomości - produkt nie jest powszechnie dostępny na rynku; 
 2. sprzedaż w dobrych cenach – kilka podmiotów sprzedażowych – ryzyko obniżania cen celem wyzbycia się produktu;
 3. sprawna komunikacja na linii sprzedawca - inwestor.

USŁUGA KOMPLEKSOWA

NIERUCHOMOŚCI NIE MAJĄ PRZED NAMI TAJEMNIC – ANSWER ma doświadczenie w budowie domów, generalnych remontach mieszkań itp. Wiemy, jakie to trudne. Znamy cały proces, począwszy od kupna terenu, poprzez opracowanie dokumentacji, prowadzenie budowy, promocji i sprzedaży lokali, po obsługę poinwestycyjną.

Skorzystajcie z naszej wiedzy i umiejętności, pomożemy Wam sprawnie przeprowadzić kompleksowy projekt inwestycyjny.

1.Proces projektowy - wsparcie w zakresie: 

 • opracowania dokumentacji projektowej, w tym również w ramach aranżacji małej   architektury postrzeganej jako element wzmacniający atrakcyjność obiektów oraz ich sprzedaż;
 • uzyskania wszelkich pozwoleń włącznie z uzyskaniem pozwoleń budowlanych i branżowych.

2. Proces realizacyjny - wsparcie w ramach:

 • znalezienia rzetelnego, lokalnego inspektora nadzoru budowlanego, czuwającego 
 • w imieniu Inwestora nad prawidłowym przebiegiem całego procesu inwestycyjnego;
 • znalezienia lokalnego, generalnego wykonawcy przedmiotowego przedsięwzięcia;
 • wypracowania optymalnych rozwiązań w zakresie zakupu materiałów i usług  na rynku lokalnym.

3. Proces sprzedażowy: 

 • kompleksowa usługa sprzedaży wyodrębnionych części mieszkalnych oraz usługowych inwestycji deweloperskich wraz z akcjami reklamowymi i medialnymi - w ramach współpracy opartej na umowie otwartej lub na wyłączność.  

4. Proces administracyjny:

 • przeprowadzenie, zgodnie z wymaganiami przepisów nadrzędnych, audytu energetycznego obiektów objętych przedsięwzięciem oraz ich okresowych przeglądów;
 • usługa administratora obiektów, w szczególności do momentu zawiązania wspólnoty mieszkaniowej (zawieranie wszelkich umów na dostawę mediów etc.).

 Jeśli jesteś deweloperem i szukasz profesjonalnego wsparcia lub poszukujesz nieruchomości z rynku pierwotnego, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy - skontaktuj się z nami.

Wartości dodane dla Klienta:

 1. znajomość specyfiki rynku nieruchomości;
 2. wypracowane kontakty biznesowe;
 3. skrócenie okresu procedowania w ramach inwestycji;
 4. minimalizacja ryzyk w procesie inwestycyjnym;
 5. minimalizacja kosztów;
 6. sprawność organizacyjna.