Powiedzenie, że nieruchomości to najlepsza inwestycja to „oczywista oczywistość”. Jednak wiele osób obawia się, że wynajem jest zbyt kłopotliwy i czasochłonny a zyski niestabilne. Mamy odpowiedź na Państwa wątpliwości.
KUP i ZARABIAJ to pewna i przyjazna oferta inwestycyjna.

Gwarantowana stopa zwrotu

Oferty apartamentów

w systemie condohotelowym z gwarantowaną stopą zwrotu

Mogą u nas Państwo kupić apartament w atrakcyjnej turystycznie miejscowości i, w czasie kiedy z niego nie korzystacie, możecie lokal wynająć.

To operator obiektu zajmuje się wszystkimi sprawami: promocją, umowami
z najemcami, należnościami, utrzymaniem lokalu, bieżącymi naprawami i koniecznymi remontami. Państwo otrzymujecie gwarantowany zysk nawet 8,5 % rocznie (już pomniejszony o opłatę dla operatora).

Oferty mieszkań

o wysokim potencjale inwestycyjnym

Oferujemy mieszkania, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, o wysokim standardzie wykończenia wg projektu architekta wnętrz, z umeblowaną i w pełni wyposażoną w sprzęt AGD kuchnią.

Nasze mieszkania są piękne, funkcjonalne, wszystkie elementy wyposażenia są doskonałej jakości. Dzięki temu lokale szybko znajdują chętnych do wynajęcia gwarantując RENTOWNOŚĆ Z NAJMU NAWET DO 10% W SKALI ROKU. Znalezieniem najemcy mogą się Państwo zając samodzielnie lub powierzyć to zdanie nam - zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo i szansę na szybkie znalezienie lokatorów. 

Nawet 10% w skali roku